Maattabel – Padel shirts

Alle maten zijn van het kledingstuk zelf, in centimeters. Borst, taille, zoom en manchet zijn rondom gemeten.

Maat (cm)SMLXLXXL
Borst107112117122127
Schouderbreedte4345474951
Zoomwijdte105110115120125
Lengte7375777981
Mouwlengte23,52424,52525,5
Manchet3738394041

Tip: leg een shirt dat je goed past plat op tafel, meet het op en vergelijk het met de tabel. Twijfel je tussen twee maten? Kies de grotere maat voor een ruimere pasvorm.

Twijfel je nog? Stuur ons een bericht via info@skullpadel.com, dan helpen we je kiezen.