Maattabel – Hoodie

Alle maten zijn van het kledingstuk zelf, in centimeters. Borst, taille, zoom en manchet zijn rondom gemeten.

Maat (cm)SMLXLXXL
Ruglengte6971737577
Borst115120125130135
Zoomwijdte83889398103
Schouderbreedte5556,55859,561
Mouwlengte60,561,562,563,564,5
Manchet1819202122

Tip: leg een shirt dat je goed past plat op tafel, meet het op en vergelijk het met de tabel. Twijfel je tussen twee maten? Kies de grotere maat voor een ruimere pasvorm.

Twijfel je nog? Stuur ons een bericht via info@skullpadel.com, dan helpen we je kiezen.